Гірські будинки

Де спокій
зустрічає пригоди

Розташований серед захоплюючих краєвидів Чорногорії, біля підніжжя величної гори Бєласіца між містом Колашин і гірськолижним центром «Колашин 1450», Mountain Retreat вiд Dukley — це комплекс світового класу з десятьма шале, які представляють собою найкраще поєднання пишністі природи, виняткової майстерністі і багатство розкішних елементів.

Кожна резиденція продумано розроблена, щоб охопити безтурботне середовище, використовуючи природні матеріали, які ідеально поєднуються з приголомшливим фоном.


Насолоджуйтесь розкішними зручностями та бездоганним сервісом, ретельно створеним, щоб забезпечити неперевершений комфорт і зручність життя. Незалежно від того, чи шукаєте ви величну гірську резиденцію чи затишний відпочинок, щоб відновити сили для наступної подорожі на природі, наш вибір нерухомості для продажу пропонує найкраще життя в горах.

Для зручності наших гостей та власників апартаментів у гірськолижний сезон від курорту Mountain Retreat by Dukley курсують безкоштовні шатли до підйомників гірськолижного центру, що забезпечує швидкий доступ до гірськолижних курортів (всього 5 хвилин їзди), а також можливість насолодитися катанням та відпочинком на гірськолижному курорті, не переймаючись паркуванням власного автомобіля.

Ключові особливості
Обслуговування клієнтів доступне 24/7
Елегантний дизайн інтер'єру
Допомога з меблюванням за запитом
Стійке будівництво
Система розумний дім
Ідилічне розташування серед первозданної природи
5 хвилин від гірськолижного центру Колашин
30 хвилин від національного парку Біоградська гора
Конфіденційність і усамітнення
Безкоштовні трансфери до гірськолижного курорту

Це не звичайнаінвестиційна можливість

Незалежно від того, чи шукаєте ви дім для себе та своєї родини чи можливість інвестувати, Dukley перетворить ваші мрії в реальність.
24%
ГАРАНТОВАНИЙ ПОВЕРНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЇ 24% ПРОТЯГОМ 3 РОКІВ
Приймається криптовалюта
Індивідуальні схеми оплати
Програма
трейд-ін
Дізнайтеся більше причин інвестувати разом з нами

Колашин

Гора Біласіца | Чорногорія

Де бажання мандрів зустрічається зі спокоєм
Get directions via Google Maps

Отримайте найкраще з обох світів: спокійний гірський відпочинок і захоплюючу пригоду просто неба.

Незалежно від того, чи шукаєте ви розраду в спокої в горах чи жадаєте активного відпочинку, Колашин і гора Бєласіца пропонують гармонійне поєднання обох. Відчуйте ідеальний баланс спокою та пригод, створюючи незабутні спогади в цьому чудовому гірському раю.

Дізнайтеся більшe про локацію
© Dukley. Усі права захищено
Зроблено MahnaMahna
Прогрес будівництва