Vilat malore

VENDI I TAKIMIT TË QETËSISË SË PLOTË DHE AVENTURAVE TË PAHARRUESHME

Mountain Retreat by Dukley është i lokalizuar në peizazhet e mrekullueshme e Veriut të Malit të Zi, në rrëzë të malit madhështor të Bjellasicës, ndërmjet qendrës së qytetit të Kollashinit dhe të Qendrës së skive „Kolašin 1450“. Ai, me dhjetë vilat e tij, është një kompleks i klasës më të lartë, vila të cilat ofrojnë bashkim unik të natyrës së virgjër, ndërtimit me cilësi të përsosur dhe begati shërbimesh dhe komoditeti luksoz.

Çdo rezidencë është dizajnuar me kujdes në mënyrë që të vejë në dukje mjedisin natyror, e kjo duke përdorur materiale që harmonizohen në mënyrë të shkëlqyer me këtë ambienti mahnitës.

Dorëzojuni përmbajtjeve luksoze dhe shërbimeve që janë menduar me kujdes për të siguruar një stil jetese të pakrahasueshëm. Si në rastin kur kërkoni vilë malore luksoze, ose strehë të ngrohtë për aventurën tuaj të radhës në natyrë, pasuritë tona të patundshme do t’Ju ofrojnë jetë më të mirë të harmonizuar me natyrën.

Në mënyrë që të sigurojmë komoditet për klientët tanë dhe pronarët e apartamenteve gjatë sezonit të skive, shërbimi falas shatëll bën transport nga Mountain Retreat by Dukley deri tek Qendra e skive, duke siguruar qasje të shpejtë tek pistat e skive (udhëtim që zgjat vetëm 5 minuta). Me këtë gjë, sigurohet mundësia për tu kënaqur në skijim e relaksim në Qendrën e skive pa u shqetësuar për parkimin e automjetit personal.

Karakteristikat kryesore
Portieri është i pranishëm 24/7
Ka interier me dizajn elegant
Ndihmë rreth të pajisurit
(po ta kërkoni)
Dizajn i qëndrueshëm i sipërfaqeve të gjelbra
Sistem „Smart home“
Vendndodhje idilike në natyrë të virgjër
5 minuta nga Qendra e skive „Kolašin 1450“
30 minuta nga Parku Kombëtar Mali Biogradska
Intimitet dhe qetësi
Anije falas për në vendpushimin e skive

Rast unik për investim

Si në rastin kur kërkoni banesë për vete dhe familjen tuaj, ashtu edhe për të shfrytëzuar rastin për investim, Dukley do ti kthejë ëndrrat tuaja në realitet.
24%
KTHIM INVESTIMI I GARANTUAR 24% PËR 3 VJET
PAGESË ME
KRIPTOVALUTË
PLAN I PERSONALIZUAR I SHLYERJES
PROGRAMI
TRADE-IN
MËSONI ARSYE TË TJERA PËR INVESTIMIN NË PROJEKTET DUKLEY

Kollashin

Mali i Bjellasicës | Mali i Zi

VENDI KU TAKOHET AVENTURA DHE QETËSIA
Get directions via Google Maps

Merrni më të mirën nga dy botët: strehë e qetë malore dhe vend frymëzues plot me aventura dhe emocione.

Si në rastin kur kërkoni qetësi në gjirin e natyrës së virgjër malore, ashtu edhe kur jeni të etur për pushim aktiv, Kollashini dhe mali i Bjellasicës ju ofrojnë si njërën ashtu edhe tjetrën, në një bashkim harmonik që të mahnit. Përjetoni një ekuilibër të qetësisë dhe aventurës, kur ndërkohë krijoni kujtime të paharrueshme në këtë parajsë malore unike.

Mësoni më shumë për vendndodhjen
© Copyright Dukley All rights reserved
Made by MahnaMahna
Jetoni aventurën